Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bravura2 Creative Commons License 2008-02-03 14:19:40 558
az értem,és láttam is,csak amerikás lenne ha ott lógnának pl. a tepsik,stb:)
Előzmény:
killmark Creative Commons License 2008-02-03 14:10:54 557

nem.a mennyezetről lóg le a főzőlap fölé.

az a szigetbe van beépítve ha megnézed a képet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!