|
|
|
|
 |
kinizsi07
2008-02-03 23:43:12
|
1899
|
 Az emberi önzőségnek nincsenek határai, de a mi cicusunk esetében az a mérhetelen taplóság volt a legbosszantobb, hogy ha már útban van, akkor rögtön el kell alatani.Hála egy lelekes aszisztensnek, aki nem volt hajlandó egy ilyen cicát elpusztítani.Ezutón közlöm, Dórka nevezetű, barna,4 hónapos doberman volt tulajdonosainak, hogy amikor kimentek a rendelőből, akkor Dórka csak simán be lett nyugtatózva és a T-61-es szérumot nem kapta meg,Dió néven él Veszprém megyében És köszöni szépen jól van!Monty egyébként rendkívűl "anyás", és a tetközelben érzi magát a lehető legjobban. |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-03 14:13:01
|
1894
|
Teljesen érthetetlen, hogy egy ilyen bájos, édes kis cicát ne szeressen valaki.. Az nem is érdemli meg, hogy embernek nevezzék... Komolyan mondom... Gyönyörűséges, édes cicuska... És birom, ahogy dobozol... :)DDDDD |
|
Előzmény:
 |
kinizsi07
2008-02-02 22:20:30
|
1889
|
Monty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.
Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|