|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-02-03 19:41:31
|
1896
|
Várjuk a képet ;)
Köszi igen :) |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-03 14:11:24
|
1893
|
Szép napot mindenkinek:)))
Nos Nózika is hasonlóképpen tud ám aludni... majd egyszer talán sikerűl éppen akkor is lefotózni... Remélem... akkor meg is mutatom majd Nektek... :))) Jó volt a táncon ? |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-02-02 20:39:37
|
1888
|
Szép estét! :)
Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|