|
|
|
|
 |
kinizsi07
2008-02-03 23:53:29
|
1900
|
Ez volt az első alkalom, amikor észrevettűk Monty táskahóbortját.Akkor még csak pár napja volt velünk.A szekrények, fiókok és egyébb búvóhelyek is szolgálták már, csillapíthatatlan vágyát az extrém helyszínek felkutatásában.Figyelni kell, mert lehet, hogy a kabát zsebében húzza meg magát és ciki lenne, ha ez a munkahelyen derülne ki. |
|
 |
Pici gazdi
2008-02-03 19:40:53
|
1895
|
Szép estét!
Mondjuk nálunk is megy a szaglászás ha új dolog van. Multkorában Szeri a kosarakat ostromolta :) :D |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kinizsi07
2008-02-02 22:20:30
|
1889
|
Monty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.
Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|