Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2008-02-03 10:26:25 555

a lényeget lefelejtettem.

ha jobban megnézed a képet,keresheted a hűtő helyét...

na ugye.....

ott van.tudom hogy a padlószinttől 30 centire szokott lenni, de ezesetben nem ott van.

Előzmény:
killmark Creative Commons License 2008-02-03 10:23:38 554

az a baj hogy összekeversz párt dolgot.

az asztalos az szakember,nem csodatévő.

kimegy a helyszínre,és javasolja hogy hol legyenek a szerelvények.

a többi a tulajdonos dolga.

mi a frász közöm van ahhoz hogy a tulaj hova rakatja dugaljat?

te is csak egy savanyúaszőlődögöljönmeg aszomszédéis tipusú uzer vagy aki mindenben a hibát keresi.

olyanban is amihez semmi köze az adott témának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!