|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-03 14:13:01
|
1894
|
Teljesen érthetetlen, hogy egy ilyen bájos, édes kis cicát ne szeressen valaki.. Az nem is érdemli meg, hogy embernek nevezzék... Komolyan mondom... Gyönyörűséges, édes cicuska... És birom, ahogy dobozol... :)DDDDD |
|
 |
Pici gazdi
2008-02-03 09:16:51
|
1890
|
Szép jó reggelt Cicások!
Nagyon aranyos :) És Ő hány éves? Sajnos vannak ilyen emberek...:(
Off.: A szembe szomszédunknak van egy kutyusa szegény még kölyök, és mindig kiteszik úgymond a szűrét. Mindig eljön velem ahova megyek, a főút közepén rohangál engem meg a szívbaj környékez. Sajnos már párszor majdnem átment rajta kamion vagy személyautó.:( Pedig ő is olyan édes mégis kiteszik...remélem valaki befogadja mert ez így ,,nem állapot" :S :(
On. |
|
A hozzászólás:
 |
kinizsi07
2008-02-02 22:20:30
|
1889
|
Monty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.
Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

|
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-02-02 20:39:37
|
1888
|
Szép estét! :)
Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|