Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-03 14:13:01 1894
Teljesen érthetetlen, hogy egy ilyen bájos, édes kis cicát ne szeressen valaki.. Az nem is érdemli meg, hogy embernek nevezzék... Komolyan mondom...
Gyönyörűséges, édes cicuska... És birom, ahogy dobozol... :)DDDDD
quilla Creative Commons License 2008-02-03 10:31:44 1892

De edes, mint a bebik, azok is elalszanak eves es jatek kozben ha ugy sikerul :DD

Ez a zacsko es dobozmania nalunk is megvan, aztan lehet jo kis hatalmi harcokat vivni ki lakjon be es ki a tamado ellenseg :)

 

Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-03 09:16:51 1890

Szép jó reggelt Cicások!

 

Nagyon aranyos :) És Ő hány éves?  Sajnos vannak ilyen emberek...:(

 

Off.: A szembe szomszédunknak van egy kutyusa szegény még kölyök, és mindig kiteszik úgymond a szűrét. Mindig eljön velem ahova megyek, a főút közepén rohangál engem meg a szívbaj környékez. Sajnos már párszor majdnem átment rajta kamion vagy személyautó.:( Pedig ő is olyan édes mégis kiteszik...remélem valaki befogadja mert ez így ,,nem állapot" :S :(

 

On.

A hozzászólás:
kinizsi07 Creative Commons License 2008-02-02 22:20:30 1889

spontán elalvásMonty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.

 

Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

doboz

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-02 20:39:37 1888

Szép estét! :)

Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!