|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-03 14:11:24
|
1893
|
Szép napot mindenkinek:)))
Nos Nózika is hasonlóképpen tud ám aludni... majd egyszer talán sikerűl éppen akkor is lefotózni... Remélem... akkor meg is mutatom majd Nektek... :))) Jó volt a táncon ? |
|
 |
quilla
2008-02-03 10:26:56
|
1891
|
| hat jol osszegabalyodott :))) |
|
 |
kinizsi07
2008-02-02 22:20:30
|
1889
|
Monty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.
Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

|
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-02-02 20:39:37
|
1888
|
Szép estét! :)
Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/
 |
|
Előzmény:
 |
kinizsi07
2008-02-02 12:38:21
|
1886
|
| jellemzően képtelen hétköznapi helyzetekben pózolni :)........még rakok fel egy két csemegét.Monty egyébként 8 kg, 4-5 éves, elaltatástól az utlsó pillanatban, titkosszolgálati módszerekkel megmentett cicus. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|