Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-03 14:11:24 1893
Szép napot mindenkinek:)))

Nos Nózika is hasonlóképpen tud ám aludni... majd egyszer talán sikerűl éppen akkor is lefotózni... Remélem... akkor meg is mutatom majd Nektek... :)))
Jó volt a táncon ?
quilla Creative Commons License 2008-02-03 10:26:56 1891
hat jol osszegabalyodott :)))
kinizsi07 Creative Commons License 2008-02-02 22:20:30 1889

spontán elalvásMonty képes bármikor elaludni, akár még játék közben is el tud egy kicsit szunyokálni.

 

Zacskó, doboz, bőrönd,minden amibe lehet valamit tenni, ha csak egy pillanatra is őrizetlenül marad, Monty rögtön elfoglalaja.Ez a karton csak egy kis időre került ki a folyósora, de Monty figyelmét nem kerülte el.Ha arra gondolok, hogy valaki el akarta altatni, mert épp útba volt, nem is értem, miért nem tudta csak egy kicsit is szeretni ezt a bohócot.

doboz

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-02 20:39:37 1888

Szép estét! :)

Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/

 

 

Előzmény:
kinizsi07 Creative Commons License 2008-02-02 12:38:21 1886
jellemzően képtelen hétköznapi helyzetekben pózolni  :)........még rakok fel egy két csemegét.Monty egyébként 8 kg, 4-5 éves, elaltatástól az utlsó pillanatban, titkosszolgálati módszerekkel megmentett cicus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!