|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-02-02 20:39:37
|
1888
|
Szép estét! :)
Na az én Szercsim is tud aludni. Ő kitekeredve szeret lenni :) :D /hátteret ne nézzetek! :S/
 |
|
A hozzászólás:
 |
kinizsi07
2008-02-02 12:38:21
|
1886
|
| jellemzően képtelen hétköznapi helyzetekben pózolni :)........még rakok fel egy két csemegét.Monty egyébként 8 kg, 4-5 éves, elaltatástól az utlsó pillanatban, titkosszolgálati módszerekkel megmentett cicus. |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-02-02 10:18:05
|
1884
|
Szép reggelt!
Jajjjj de cuki :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|