|
|
|
|
 |
kinizsi07
2008-02-02 12:38:21
|
1886
|
| jellemzően képtelen hétköznapi helyzetekben pózolni :)........még rakok fel egy két csemegét.Monty egyébként 8 kg, 4-5 éves, elaltatástól az utlsó pillanatban, titkosszolgálati módszerekkel megmentett cicus. |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-02-02 10:18:05
|
1884
|
Szép reggelt!
Jajjjj de cuki :))) |
|
Előzmény:
 |
kinizsi07
2008-02-01 23:34:34
|
1879
|
Sziasztok.
Ő Monty és mániája a zacskóba mászás.Tök hülye, de nagyon vicces cica!Nagyon szeretm.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|