Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2008-01-31 22:28:36 543

hülyeség.a konyhabútorod alsó elem mélysége valószínűleg 55 cm.

a sütősé általában 60.de ez azért van így mert így lehet csalni az alsó elemmel (kijjebb húz)ha sz@r a fal.

ahol a sarok 90fok ,ott lehet a sütő elem is simán 55 mély,csak a fölötte levő szekréyntest hátában ki kell alakítani egy 10 cm mély légcsatornát,hogy a sütő melege arra távozzon.

(megcsinálni könnyebb nekem mint leírni)

Előzmény:
521478963 Creative Commons License 2008-01-15 21:46:17 530
A konyhabútorom végében az oszlop előrébb áll a többinél, érdeklődésemre, hogy miért, a válasz: a benne lévő sütő igényli azt a távolságot.
Elég hülyén néz ki hogy kb. 3 centivel előrébb áll a többinél. Ezt a fajta sütőt nem lehet főzőlap alá rakni, min. 85 centi a legalacsonyabb magassága.
Szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!