|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
killmark
2008-01-31 22:28:36
|
543
|
hülyeség.a konyhabútorod alsó elem mélysége valószínűleg 55 cm.
a sütősé általában 60.de ez azért van így mert így lehet csalni az alsó elemmel (kijjebb húz)ha sz@r a fal.
ahol a sarok 90fok ,ott lehet a sütő elem is simán 55 mély,csak a fölötte levő szekréyntest hátában ki kell alakítani egy 10 cm mély légcsatornát,hogy a sütő melege arra távozzon.
(megcsinálni könnyebb nekem mint leírni) |
|
Előzmény:
 |
521478963
2008-01-15 21:46:17
|
530
|
A konyhabútorom végében az oszlop előrébb áll a többinél, érdeklődésemre, hogy miért, a válasz: a benne lévő sütő igényli azt a távolságot. Elég hülyén néz ki hogy kb. 3 centivel előrébb áll a többinél. Ezt a fajta sütőt nem lehet főzőlap alá rakni, min. 85 centi a legalacsonyabb magassága. Szerintetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|