|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-01 23:42:53
|
1881
|
| Nagyon nagy kár, mert szeretnék egy jó nagy macsit Nózika barátjának... :))) Na mindegy... majd találok a tavasszal biztosan a menhelyen...:)) |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-31 17:52:39
|
1876
|
| A neten találtam a képet ,nem tudok többet róla. |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-31 16:00:32
|
1871
|
Szia Cicókám:)) Ő tényleg egy cica ? :)DDDD Csodálatosan szép és ilyen nagy? Jajj nincs lehetőség tőle cicababát kapni ? Lányka vagy Fickó ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|