Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-01 23:41:24 1880
Milyen érdekes, hogy mennyire más-más a két cica... Pedig egyformán szereted őket és egyformán is gondolkodsz róluk... Olyanok mint mi emberek. Ahányan vagyunk, annyi félék...
Igen Nózik is nagyon sértődős fajta... Nem szoktam, de ha rá kell szólnom, hogy ne menjen oda valahova, pld. a nyitott ablakhoz, képes egész nap, akár másnap is megvetéssel nézni rám... és addig nem jön, nem ül az ölembe... Bár látom rajta, hogy szeretné nagyon.... Máskor pedig ha leülök már igyekszik elfoglalni a helyét az ölemben. És hát ő nagyon dörgölődős és dorombolós fajta.. Akkor is dorombol, ha meg van sértve, de megsimogatom... :))) Szóval ő is, akárcsak a Te cicáid nagyon szeretetreméltó :))))
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-31 16:30:46 1874

Na a Geza nem nyalogat :) Szagmintat vesz mindig, megnezi mit ettem legutobb de ennyi. Es nem is dorombol soha. Bar a parom allitja, hogy neki neha ejjel szokott mikor kicsit megtapossa, mint ahogy a cicamamakat kell, de nekem nem dorombol. Nem is rorgolozik, sem labunkhoz sem butorhoz, ez egy ilyen bartasagom amde kimert es arisztokratikusan tartozkodo macskaholgy :) Es gyava mint a fene, legalabbis idegenekkel nem sziv egy levegot :) Es szereti a vizet :DD

A Lujza az meg egy dorombologep. Az sajat maga kedvtelesere is szokott dorombolni, meg idegeneknek is, de o sem dorgolozik sem butorhoz sem hozzank, kiveve a lepcsohaz padlojahoz, na azon valamiert marhara szeret fetrengeni :))

A te Nozikad pl sertodekeny? Geza elegge... tegnap kapott bolhairtott a nyaka tovebe, no ilyenkor aztan egy napig verig van zertve es nem szabad simogatni sem :) Nem bat, csak felsobbsegesen elvonul :) A kicsit nem zavarja, de Geza nem birja az ilyen attrocitasokat :)

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-31 15:57:19 1865
Szia:) Szép napot Neked:))

Nagyon aranyosan szunyókál... :))
Az enyém is képes bármikor, bármilyen helyzetben elaludni... És tudod mit becsülök nagyon benne... Ha alvás közben megsimogatom, felébred kedvesen megnyalogatja a kezemet, dorombol... és visszaalszik... /Nem úgy, mint én ! Ha felébresztenek morcogok... Micsoda különbség nem igaz? :)DDDDD /



Ő Nózika ! Azt hiszem még nem mutattam Neked... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!