Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-31 16:17:04 1873
:))
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-01-31 16:02:41 1872
Igen nagyon szép szemei vannak és a pofija is nagyon tetszik...de a természete hihetetlen jó...:)))
Viszont a termetéről eddig azt hittem, hogy a 8 kg-jával nagy cica, de most elájuk Cicóka macsijától... Hihetetlen ! Ekkora macsi nincs is ! :)DDDD
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-31 15:58:19 1867

Szia!

Jajj de cukor :)) Azok a szemek :) :DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!