Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-31 16:02:41 1872
Igen nagyon szép szemei vannak és a pofija is nagyon tetszik...de a természete hihetetlen jó...:)))
Viszont a termetéről eddig azt hittem, hogy a 8 kg-jával nagy cica, de most elájuk Cicóka macsijától... Hihetetlen ! Ekkora macsi nincs is ! :)DDDD
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-31 15:58:19 1867

Szia!

Jajj de cukor :)) Azok a szemek :) :DD

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-31 15:57:19 1865
Szia:) Szép napot Neked:))

Nagyon aranyosan szunyókál... :))
Az enyém is képes bármikor, bármilyen helyzetben elaludni... És tudod mit becsülök nagyon benne... Ha alvás közben megsimogatom, felébred kedvesen megnyalogatja a kezemet, dorombol... és visszaalszik... /Nem úgy, mint én ! Ha felébresztenek morcogok... Micsoda különbség nem igaz? :)DDDDD /



Ő Nózika ! Azt hiszem még nem mutattam Neked... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!