|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-31 16:02:41
|
1872
|
Igen nagyon szép szemei vannak és a pofija is nagyon tetszik...de a természete hihetetlen jó...:))) Viszont a termetéről eddig azt hittem, hogy a 8 kg-jával nagy cica, de most elájuk Cicóka macsijától... Hihetetlen ! Ekkora macsi nincs is ! :)DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-01-31 15:58:19
|
1867
|
Szia!
Jajj de cukor :)) Azok a szemek :) :DD |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-31 15:57:19
|
1865
|
Szia:) Szép napot Neked:))
Nagyon aranyosan szunyókál... :)) Az enyém is képes bármikor, bármilyen helyzetben elaludni... És tudod mit becsülök nagyon benne... Ha alvás közben megsimogatom, felébred kedvesen megnyalogatja a kezemet, dorombol... és visszaalszik... /Nem úgy, mint én ! Ha felébresztenek morcogok... Micsoda különbség nem igaz? :)DDDDD /

Ő Nózika ! Azt hiszem még nem mutattam Neked... :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|