Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-31 15:57:19 1865
Szia:) Szép napot Neked:))

Nagyon aranyosan szunyókál... :))
Az enyém is képes bármikor, bármilyen helyzetben elaludni... És tudod mit becsülök nagyon benne... Ha alvás közben megsimogatom, felébred kedvesen megnyalogatja a kezemet, dorombol... és visszaalszik... /Nem úgy, mint én ! Ha felébresztenek morcogok... Micsoda különbség nem igaz? :)DDDDD /



Ő Nózika ! Azt hiszem még nem mutattam Neked... :))
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-31 09:33:51 1862

A fiutigrincs kvazi onkent feladta magat :) A lany nem, allitolag nagyon zaklatott volt es serult is, szoval del korul kapott nyugtatoinjekciot es ugy mar ot is sikerult elkapni.

A cicak meg szokasos delutani sziesztajukat toltottek :) Mondjuk barmikor kepesek sziesztazni :DD

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-30 23:56:51 1861
Nagy felelőtlenség... még egy kutya is tud nagyon veszélyes lenni... ajjjaj... :(( Remélem már befogták őket.. és nincs veszély...:)))

A macskoszaid csodálatosak... és milyen elégedett pihizgetnek.. Biztos tele van már a pocijuk..:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!