Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-01-31 09:33:51 1862

A fiutigrincs kvazi onkent feladta magat :) A lany nem, allitolag nagyon zaklatott volt es serult is, szoval del korul kapott nyugtatoinjekciot es ugy mar ot is sikerult elkapni.

A cicak meg szokasos delutani sziesztajukat toltottek :) Mondjuk barmikor kepesek sziesztazni :DD

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-01-30 23:56:51 1861
Nagy felelőtlenség... még egy kutya is tud nagyon veszélyes lenni... ajjjaj... :(( Remélem már befogták őket.. és nincs veszély...:)))

A macskoszaid csodálatosak... és milyen elégedett pihizgetnek.. Biztos tele van már a pocijuk..:)))
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-30 20:49:38 1859

Erre felenk ma kiszabadult ket ilyen picit nagyobb cica... tigrisek voltak a dragak. Azert nem maguktol, legalabbis allitolag valaki kiengedte oket, hat jo poen. Szabadon koricaltak az autopalya kozeleben, bar a fiu hamar megadta magat, gondolom azert a parjat is befogtak azota mar.

Ezek meg itt az en macskoszkaim :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!