|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-31 09:33:51
|
1862
|
A fiutigrincs kvazi onkent feladta magat :) A lany nem, allitolag nagyon zaklatott volt es serult is, szoval del korul kapott nyugtatoinjekciot es ugy mar ot is sikerult elkapni.
A cicak meg szokasos delutani sziesztajukat toltottek :) Mondjuk barmikor kepesek sziesztazni :DD  |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-01-30 23:56:51
|
1861
|
Nagy felelőtlenség... még egy kutya is tud nagyon veszélyes lenni... ajjjaj... :(( Remélem már befogták őket.. és nincs veszély...:)))
A macskoszaid csodálatosak... és milyen elégedett pihizgetnek.. Biztos tele van már a pocijuk..:))) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|