|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-01-31 15:42:25
|
1863
|
Sziasztok!
Milyen felelőtlen emberek vannak :(
A Cicáid csodállatosak! Csak gyönyörködni tudok bennük :))
|
|
 |
Xexis
2008-01-30 23:56:51
|
1861
|
Nagy felelőtlenség... még egy kutya is tud nagyon veszélyes lenni... ajjjaj... :(( Remélem már befogták őket.. és nincs veszély...:)))
A macskoszaid csodálatosak... és milyen elégedett pihizgetnek.. Biztos tele van már a pocijuk..:))) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-01-30 20:23:39
|
1858
|
Sziasztok!
Cukik :)
Kicsit nagyobb cica:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|