Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-31 15:50:15 1864
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-31 15:42:25 1863

Sziasztok!

Milyen felelőtlen emberek vannak :(

A Cicáid csodállatosak! Csak gyönyörködni tudok bennük :))

 

 

Xexis Creative Commons License 2008-01-30 23:56:51 1861
Nagy felelőtlenség... még egy kutya is tud nagyon veszélyes lenni... ajjjaj... :(( Remélem már befogták őket.. és nincs veszély...:)))

A macskoszaid csodálatosak... és milyen elégedett pihizgetnek.. Biztos tele van már a pocijuk..:)))
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-30 20:49:38 1859

Erre felenk ma kiszabadult ket ilyen picit nagyobb cica... tigrisek voltak a dragak. Azert nem maguktol, legalabbis allitolag valaki kiengedte oket, hat jo poen. Szabadon koricaltak az autopalya kozeleben, bar a fiu hamar megadta magat, gondolom azert a parjat is befogtak azota mar.

Ezek meg itt az en macskoszkaim :)

 

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-30 20:23:39 1858

Sziasztok!

Cukik :)

Kicsit nagyobb cica:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!