Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fudi Creative Commons License 2008-01-30 12:15:20 150
Jah, hát ezek ilyen hulladékok... :)

Ez a fizikai kontraszt trükkök nélkül. Ne feledd ekkora képmérethez nem rossz ennyi kontraszt. Amúgy ez a 800:1 ebben a kategóriában engem az S-IPS panelre emlékeztet, ami meg megencsak pozotív.
Előzmény:
taminol Creative Commons License 2008-01-30 11:43:26 149
hogy lehetseges a 800:1 kontrasztarany????
Eliras?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!