Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-29 14:18:08 148

Az most a jo vetel, mondjuk 10 eve meg a 17-eseimet vettem 100 netto kornyeken, ezek meg jobbak, es ugy tunik nem ket evre szolnak.

Előzmény:
Gernyo Creative Commons License 2008-01-29 14:11:06 147

Pedig engem érdekelne a 24-es 22-es áron..:-)

Mondjuk a 22-es is érdekel ( az komolyan is ) csak még erősítenem kell magam egy kicsit lekileg, hogy egy moncsi 160k froncsi..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!