Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-29 00:03:43 1854
És.. igen ! Talán elmennek, de nem soha vissza nem jövök szándékkal. Lehetséges, hogy valaki megfogta, megtetszett neki, hazavitte... és igen jó helye van... Csakhát ezzel ugye az a baj, hogy Pici ezt nem tudhatja... És emlékszem mennyit sirt miatta:(((
A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-01-29 00:02:00 1853
Tényleg nagyon helyes cica:))
Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-27 11:56:09 1846
Sziasztok,szia Pici gazdi.Látom joban vagy végre.Cirmikét nagyon sajnálom.Igazából nem is tudom miért mennek el a cicusok.Néha olyan helyekről is ahol egészen jó dolguk van.Erre csak ők tudnának választ adni.Ezt a képet én is találtam.Olyan cuki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!