|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-29 00:03:43
|
1854
|
| És.. igen ! Talán elmennek, de nem soha vissza nem jövök szándékkal. Lehetséges, hogy valaki megfogta, megtetszett neki, hazavitte... és igen jó helye van... Csakhát ezzel ugye az a baj, hogy Pici ezt nem tudhatja... És emlékszem mennyit sirt miatta:((( |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-01-29 00:02:00
|
1853
|
| Tényleg nagyon helyes cica:)) |
|
Előzmény:
 |
cicómicó
2008-01-27 11:56:09
|
1846
|
Sziasztok,szia Pici gazdi.Látom joban vagy végre.Cirmikét nagyon sajnálom.Igazából nem is tudom miért mennek el a cicusok.Néha olyan helyekről is ahol egészen jó dolguk van.Erre csak ők tudnának választ adni. Ezt a képet én is találtam.Olyan cuki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|