|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-29 00:06:47
|
1856
|
| Semmi baj sincs....Végülis megkaptuk... Nagyon édesen pislog .... Te nagyon jó vagy már gifben.... Igen ügyes vagy...:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-01-27 19:27:02
|
1849
|
Nah én buta ezt meg lehagyom! :S :DD
 |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-01-27 19:22:48
|
1848
|
Igazad van, mert cica nélkül nem érdemes élni. Mondjuk én már talán születési állatimádó hóbórtban szenvedek olyan 2-3 éves koromban kaptam Lucykét :)))
Nózika még mindig gyönyörű :) És tényleg kissé kikerekedett ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|