Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-29 00:06:47 1856
Semmi baj sincs....Végülis megkaptuk... Nagyon édesen pislog .... Te nagyon jó vagy már gifben.... Igen ügyes vagy...:))
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 19:27:02 1849

Nah én buta ezt meg lehagyom! :S :DD

 

 

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 19:22:48 1848

Igazad van, mert cica nélkül nem érdemes élni. Mondjuk én már talán születési állatimádó hóbórtban szenvedek olyan 2-3 éves koromban kaptam Lucykét :)))

 

Nózika még mindig gyönyörű :) És tényleg kissé kikerekedett ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!