|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-29 00:05:22
|
1855
|
Olyan mint egy ötvenes pocakos úr :)DDDDDD Na majd tavasszal leadja remélem:)) Persze én így is imádom őt...:))) |
|
 |
Pici gazdi
2008-01-27 19:27:02
|
1849
|
Nah én buta ezt meg lehagyom! :S :DD
 |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-01-27 19:22:48
|
1848
|
Igazad van, mert cica nélkül nem érdemes élni. Mondjuk én már talán születési állatimádó hóbórtban szenvedek olyan 2-3 éves koromban kaptam Lucykét :)))
Nózika még mindig gyönyörű :) És tényleg kissé kikerekedett ;) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-25 14:48:44
|
1828
|
Nagyon szép a Géza, és hát a másik cicc is.... De Géza tisztára olyan, mint Nózikám..:)) Cica nélkül lehet élni, de nem érdemes... szoktam mondani, és azt hiszem igaz is... A férjednek köszönheted, hogy a cicáid melengetik a szívedet, lelkedet... És ez nagyon jó...igaz?
Hoztam egy néhány napja készült képet...
Nos milyen őfelsége ? :))D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|