Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-29 00:05:22 1855
Olyan mint egy ötvenes pocakos úr :)DDDDDD
Na majd tavasszal leadja remélem:)) Persze én így is imádom őt...:)))
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 19:27:02 1849

Nah én buta ezt meg lehagyom! :S :DD

 

 

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 19:22:48 1848

Igazad van, mert cica nélkül nem érdemes élni. Mondjuk én már talán születési állatimádó hóbórtban szenvedek olyan 2-3 éves koromban kaptam Lucykét :)))

 

Nózika még mindig gyönyörű :) És tényleg kissé kikerekedett ;)

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-25 14:48:44 1828
Nagyon szép a Géza, és hát a másik cicc is.... De Géza tisztára olyan, mint Nózikám..:))
Cica nélkül lehet élni, de nem érdemes... szoktam mondani, és azt hiszem igaz is... A férjednek köszönheted, hogy a cicáid melengetik a szívedet, lelkedet... És ez nagyon jó...igaz?

Hoztam egy néhány napja készült képet...

Nos milyen őfelsége ? :))D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!