Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-27 18:39:06 142

A sorozes eleve jo otlet:)

Amugy aki mostansag akar olcson marhajot, az figyelje azokat, akik 19-es Eizot az uj 22-esre.

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2008-01-27 16:19:33 137
a VP930 nem TN paneles (eszembe se jutott volna megemliten, se megvenni, ha az lenne:) ), és bruttó 71e-töl van az árgép-en. Azért emlitettem meg, mert a kérdezö anno 70 ezres nagyságrendben érdeklödött. Lehet neki ajánlani ezután a >112 ezresetet, de ha jol tévedek, nem ennyit akar/tud rászánni. Mivel nem csak én, hanem sokan mások meg a tesztek véleménye szerint is jo kis moncsi, és saját tapasztalat alapján teljesen jo fotókhoz is, ezért mertem javasolni. Ha 100e felett keresne valami igazán jót, nem irnám, hogy vegye inkább a 930at 70ért a többit meg sörözze el :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!