|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2008-01-27 17:11:03
|
141
|
Full sötétben teljesen fekete képen agyig felnyomott világosság mellett lehet látni a sarkokban, de ez szerintem csak azt zavarja aki sötétben fekete monitort szeret nézegetni:) Az elsö generációs 930-on látványosabb volt a dolog (legalábbis ezt irják a forumában) de volt modellfrissités amikor javult pár tulajdonsága, többek között ez is. |
|
Előzmény:
 |
KTTech
2008-01-27 16:54:25
|
140
|
| Nekem a 930 bevilágítása nem tetszett annó, amikor a Samsung és a Viewsonic közt választottam (igaz akkor még a 970P-t, amit aztán az Eizora cseréltem, megelégedésemre). A Viewsonicon még viszonylag sok fénynél is látszott a sarkok felől érkező bevilágítás. Persze azóta lehet, hogy ezt javították, már kb. 2 éve volt :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|