Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2008-01-27 17:11:03 141
Full sötétben teljesen fekete képen agyig felnyomott világosság mellett lehet látni a sarkokban, de ez szerintem csak azt zavarja aki sötétben fekete monitort szeret nézegetni:)
Az elsö generációs 930-on látványosabb volt a dolog (legalábbis ezt irják a forumában) de volt modellfrissités amikor javult pár tulajdonsága, többek között ez is.
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-01-27 16:54:25 140
Nekem a 930 bevilágítása nem tetszett annó, amikor a Samsung és a Viewsonic közt választottam (igaz akkor még a 970P-t, amit aztán az Eizora cseréltem, megelégedésemre). A Viewsonicon még viszonylag sok fénynél is látszott a sarkok felől érkező bevilágítás. Persze azóta lehet, hogy ezt javították, már kb. 2 éve volt :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!