|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-29 00:02:00
|
1853
|
| Tényleg nagyon helyes cica:)) |
|
 |
Pici gazdi
2008-01-27 19:20:12
|
1847
|
Szép estét!
Hát igen sajnos ez van. Tüneményes ez a cicus :))
|
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-27 11:56:09
|
1846
|
Sziasztok,szia Pici gazdi.Látom joban vagy végre.Cirmikét nagyon sajnálom.Igazából nem is tudom miért mennek el a cicusok.Néha olyan helyekről is ahol egészen jó dolguk van.Erre csak ők tudnának választ adni. Ezt a képet én is találtam.Olyan cuki. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|