Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
palankaizs Creative Commons License 2008-01-27 11:53:28 134
Megerősíteném ezt a véleményt! EIZO S1931 mellett döntöttem én is. Tegnap kalibráltattam 120cd/m2-re, amin kalibrálás után 0.6 körüli delta E-t produkál.
Én elégedett vagyok! Csak ajánlani tudom.

OFF

Akit esetleg érdekel egy keveset használt Samsung Syncmaster 997MB CRT monitor baráti áron, az keressen a 06209848492 számon!

ON

palankaizs
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-01-27 10:40:41 133
VP930 helyett inkább az Eizo S1931.. vagy a Samsung 971P (bár utóbbinak agyrém a beállítása, csak SW-vel vezérelhető, ami viszont rendesen tud instabil lenni).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!