Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2008-01-27 00:16:32 129
nehéz meghatározni a "normális" fogalmát..

volt egy sonym, amin le lehetett venni a háttérvilágítást. Tök jó feketéje volt e miatt, csak az évek alatt elhalt a színereje.
ha nem printeltetsz, jól el lehetsz egy jó gamutot adó, nem tökfekete moncsival.
a legolcsóbb is jobb kalibrálva, mint nyersen..

de konkrét tanácsot nem tudok adni, nem vagyok monitorban szakember.y3k új eizója szvsz hiper!
Előzmény:
IJG Creative Commons License 2008-01-26 23:34:41 128
Hobbiként fotózom egy 350D-vel, amin F1,8as 50 mm-es fix objektívet használok. Többnyire. Jelenleg általában laptop kijelzőn nézegetem a képeket. Ami gáz. Néhanéha meg egy 17'-os viewsonic vx monitoron.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!