Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-26 20:50:42 125

Teljesen mindegy mennyiert adjak, ha alkalmatlan arra amire szanod. A velemenyek nagy reszere meg folosleges adni, nincs mogottuk semmi.

Előzmény:
IJG Creative Commons License 2008-01-26 17:20:05 119
Akkor ha a viewsonic ennyire gáz tudsz jobbat ajálani ebben az árkategóriában, mert a legtöbb monitor amiket említettetek a topicban nagyságrendekkel drágább, a vg2230 ára 70 e alatt van, én azért azt lőtem ki mert elvilg grafikai széria és a legtöbben csak dicsérték.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!