Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2008-01-26 20:28:15 123
nekem a munkaterület nagyjából négyzet, ugyanakkora benne az állokép/fekvökép is, wide monitornál az állóképek "hátrányba" lennének.
Szoval mki használjon olyat ami neki megfelel:)

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-01-26 20:16:47 122
Én pont emiatt cserélem a monitort szélesvásznúra... ugyanis az eszköztárak túl sok helyet elvesznek a 19"-osomon...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!