|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-01-27 11:22:17
|
1843
|
Nagyon cuki :))) Legalább van aki megjavítja ;) Az enyém a leckét ellenőrzi:
 |
|
 |
Pici gazdi
2008-01-27 11:14:23
|
1842
|
Szép jó reggelt Cicások! :)
Reggel?! Illetve délelőtt már 11 óra :((( Dehát rohan az idő, szó szerint :S :D Cirmike nem jött haza sajnos azt kell mondani nem is fog. Már nagyon rég elment és ezen a környéken bármi történhetett vele :S :( ;( Már nagyon sok cicám elment és nem jött haza...de mért mennek el?! :(
És Ti hogy vagytok?
 |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-26 17:55:28
|
1841
|
A müszaki zseni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|