Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 11:22:17 1843

Nagyon cuki :))) Legalább van aki megjavítja ;) Az enyém a leckét ellenőrzi:

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-27 11:14:23 1842

Szép jó reggelt Cicások! :)

 

Reggel?! Illetve délelőtt már 11 óra :((( Dehát rohan az idő, szó szerint :S :D Cirmike nem jött haza sajnos azt kell mondani nem is fog. Már nagyon rég elment és ezen a környéken bármi történhetett vele :S :( ;( Már nagyon sok cicám elment és nem jött haza...de mért mennek el?! :(

 

És Ti hogy vagytok?

 

 

 

A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-26 17:55:28 1841
A müszaki zseni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!