|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-01-27 20:31:10
|
9
|
Gondolom tele vagy az "adóbevallással", de azért ha tudsz ránk időt szakítani, csak mesélj valamit. Nézz át a "Topik a lovak szerelmeseinek"-re. Irtam oda egy ló sztorit. Érdemes elolvasni. |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-26 15:56:11
|
8
|
Köszi a képeket, nagyon jók. Majd én is küldök, ha utolérem magam (lehet hogy csak február 15 után). szia wheat |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-01-21 20:08:25
|
7
|
A "freemail-ra" küldtem a képeket. A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz! Aztán lehet "birkózni"! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|