Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-27 20:31:10 9
Gondolom tele vagy az "adóbevallással", de azért ha tudsz ránk időt szakítani, csak mesélj valamit.
Nézz át a "Topik a lovak szerelmeseinek"-re. Irtam oda egy ló sztorit. Érdemes elolvasni.
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-26 15:56:11 8
Köszi a képeket, nagyon jók. Majd én is küldök, ha utolérem magam (lehet hogy csak február 15 után).
szia
wheat
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-21 20:08:25 7
A "freemail-ra" küldtem a képeket.

A "fiukat" szivesen meghívom egy hétvégére, majd ha jó idő lesz!
Aztán lehet "birkózni"!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!