|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-02-24 17:04:01
|
79
|
Rég nem hallottunk felőled semmit. Nincs időd ? A nap 24 órából és egy éjszakából áll! Mesélj valamit. |
|
 |
partus-pf
2008-01-27 20:43:04
|
77
|
Hál' Istennek jók ezek a "tavaszi napok"! Gondolom mindenkinek, mert nekem igen. Sikerült megint lovazni eggyet tegnap. Felemelő volt! Neked jó munkát kívánok, és várunk vissza. |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-01-26 15:54:39
|
75
|
Sziasztok!
Én is itt vagyok, két nyomtatás között ránézek a fórumra.
Csütörtökön sikerült kijutnom a Szellőhöz. Nagyon jól ment. Szokás szerint. Tele volt energiával.
Azt hiszem, Anikónak még nem válaszoltam féreghajtás ügyben. Igen volt féreghajtás, ha jól emlékszem novemberben, mert akkor fizettem, a körmöléssel együtt. Szerencsére erre mindig odafigyelnek. Nekem csak a körmölésre kell figyelnem, és arra, ha valami pluszt szeretnék adni neki.
Remélem mindenkinek jó a hétvégéje. Sok lovaglást mindenkinek (nem annyit, mint most nekem, hanem sokkal többet!)! És sok pihenést!
Sziasztok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|