Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-02-24 17:04:01 79
Rég nem hallottunk felőled semmit. Nincs időd ? A nap 24 órából és egy éjszakából áll!
Mesélj valamit.
partus-pf Creative Commons License 2008-01-27 20:43:04 77
Hál' Istennek jók ezek a "tavaszi napok"! Gondolom mindenkinek, mert nekem igen. Sikerült megint lovazni eggyet tegnap. Felemelő volt!
Neked jó munkát kívánok, és várunk vissza.
A hozzászólás:
wheat Creative Commons License 2008-01-26 15:54:39 75
Sziasztok!

Én is itt vagyok, két nyomtatás között ránézek a fórumra.

Csütörtökön sikerült kijutnom a Szellőhöz. Nagyon jól ment. Szokás szerint. Tele volt energiával.

Azt hiszem, Anikónak még nem válaszoltam féreghajtás ügyben. Igen volt féreghajtás, ha jól emlékszem novemberben, mert akkor fizettem, a körmöléssel együtt. Szerencsére erre mindig odafigyelnek. Nekem csak a körmölésre kell figyelnem, és arra, ha valami pluszt szeretnék adni neki.

Remélem mindenkinek jó a hétvégéje. Sok lovaglást mindenkinek (nem annyit, mint most nekem, hanem sokkal többet!)! És sok pihenést!


Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!