Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2008-01-27 20:37:35 76
Tudom hogy érdekel a téma, ezért ha valamit szeretnél átbeszélni, van itt egy-két lovas ember, akitől lehet sok jót olvasni.
A hozzászólás:
Motun Creative Commons License 2008-01-26 14:52:48 74
Helló.. szia... szevasz... én itt vagyok de sajnos ebben a témában még kezdő lévén elösször inkább olvasnám a hozzáértő hsz-eket.
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2008-01-26 08:18:10 73
Eltünt innen mindenki? Mondjátok hol jártok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!