Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-26 11:00:53 118

Mint Mako Jeruzsalemtol, TN panel, View meg eleve olyan lett amilyen, hagyjuk.

Előzmény:
IJG Creative Commons License 2008-01-26 02:25:52 117
Sziasztok
Én egy viewsonic vg2230-as monitorral szimpatizálok, nagyon hálás lennék, ha leírnátok hogy mi a véleményetek róla, illetve a fent említett monitorokhoz mérten mennyire tartjátok jó választásnak.
Köszönöm szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!