Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-25 18:14:36 1832
Macskaegó !! Nagyon jó .... és nagyon kedves, kíméletes gazdik vagytok...:))))
A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-25 16:25:23 1830

Amig le nem kopik nem lehet fotózni.Nehogy belegyaloguljunk a macskaegójába.

Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-25 09:58:56 1827
Szepseges ez a macska! A mienk meg takaritott, nem a kicsi, a fekete feher... valahol ugy osszefeketitette a feher eszet... ok, ez engem minosit, hogy ott nem volt rendesen takaritva, de el nem tudom kepzelni hol szedte ossze :)) Es nem lehet lemosni sem... de majdcsak lekopik :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!