|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-25 18:14:36
|
1832
|
| Macskaegó !! Nagyon jó .... és nagyon kedves, kíméletes gazdik vagytok...:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-25 16:25:23
|
1830
|
Amig le nem kopik nem lehet fotózni.Nehogy belegyaloguljunk a macskaegójába. |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-25 09:58:56
|
1827
|
| Szepseges ez a macska! A mienk meg takaritott, nem a kicsi, a fekete feher... valahol ugy osszefeketitette a feher eszet... ok, ez engem minosit, hogy ott nem volt rendesen takaritva, de el nem tudom kepzelni hol szedte ossze :)) Es nem lehet lemosni sem... de majdcsak lekopik :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|