Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-01-25 18:13:22 1831
Nagyon jól irtad le, szinte látom magam előtt Gézát... :))
Ezek a ciccek nagyon ki tudják mutatni az érzelmeiket... Néha jobban, mint mi emberek, akik még beszéljük is egymás nyelvét... :))D
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-25 14:54:22 1829
Tenyleg fensegessegenek teljes tudataban pozol a kameranak :) Birom, ahogy az enyim Geza is neha olyan lesajnaloan tud ramnezni... en a poornep :o))))
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-01-25 14:48:44 1828
Nagyon szép a Géza, és hát a másik cicc is.... De Géza tisztára olyan, mint Nózikám..:))
Cica nélkül lehet élni, de nem érdemes... szoktam mondani, és azt hiszem igaz is... A férjednek köszönheted, hogy a cicáid melengetik a szívedet, lelkedet... És ez nagyon jó...igaz?

Hoztam egy néhány napja készült képet...

Nos milyen őfelsége ? :))D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!