|
|
|
|
 |
Xexis
2008-01-25 18:13:22
|
1831
|
Nagyon jól irtad le, szinte látom magam előtt Gézát... :)) Ezek a ciccek nagyon ki tudják mutatni az érzelmeiket... Néha jobban, mint mi emberek, akik még beszéljük is egymás nyelvét... :))D |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-25 14:54:22
|
1829
|
| Tenyleg fensegessegenek teljes tudataban pozol a kameranak :) Birom, ahogy az enyim Geza is neha olyan lesajnaloan tud ramnezni... en a poornep :o)))) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-01-25 14:48:44
|
1828
|
Nagyon szép a Géza, és hát a másik cicc is.... De Géza tisztára olyan, mint Nózikám..:)) Cica nélkül lehet élni, de nem érdemes... szoktam mondani, és azt hiszem igaz is... A férjednek köszönheted, hogy a cicáid melengetik a szívedet, lelkedet... És ez nagyon jó...igaz?
Hoztam egy néhány napja készült képet...
Nos milyen őfelsége ? :))D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|