|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-25 09:58:56
|
1827
|
| Szepseges ez a macska! A mienk meg takaritott, nem a kicsi, a fekete feher... valahol ugy osszefeketitette a feher eszet... ok, ez engem minosit, hogy ott nem volt rendesen takaritva, de el nem tudom kepzelni hol szedte ossze :)) Es nem lehet lemosni sem... de majdcsak lekopik :) |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-24 22:30:38
|
1826
|
Tudja is,hogy megnyerte.Sugárzik belőle a szeretet irányomban. Ez ugyan egy régebbi kép,de most is ilyen. |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-24 21:58:32
|
1825
|
| O szegeny cico, de akkor o is megnyerte a lotto otost, mint a mi kukalakonk :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|