|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-24 21:58:32
|
1825
|
| O szegeny cico, de akkor o is megnyerte a lotto otost, mint a mi kukalakonk :) |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-24 21:53:38
|
1824
|
| Sajnos az anyukája nemigen tanithatta.Öthetesen találtam egy bokor alatt.Most hat és fél éves. |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-24 21:48:02
|
1822
|
| Biztos igy tanitotta neki az anyukaja :DD Engem mondjuk az is teljesen meglepett, hogy a mieink magutol eleve szobatisztak. Persze nem ertek nagyon a macsokhoz, ujkeletu az en imadatom, nalunk a parom talalta ki, hogy nem elhet macska nelkul, es menet kozben derult ki, hogy en sem :) De sosem volt korabban sem macskam sem indittatasom, hogy legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|