|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-24 21:48:02
|
1822
|
| Biztos igy tanitotta neki az anyukaja :DD Engem mondjuk az is teljesen meglepett, hogy a mieink magutol eleve szobatisztak. Persze nem ertek nagyon a macsokhoz, ujkeletu az en imadatom, nalunk a parom talalta ki, hogy nem elhet macska nelkul, es menet kozben derult ki, hogy en sem :) De sosem volt korabban sem macskam sem indittatasom, hogy legyen. |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-24 21:43:06
|
1820
|
| A vécén ülő cicc nem az enyém,csak találtam a neten a sok jópofi között.De Lili cicám tényleg a csapba végzi a kisdolgát.Van alom három is ,de ennek ellenére ezt teszi.Nemigazán tudtam még rájönni miért csinálja.a nagydolgát az alomba végzi. |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-24 21:39:30
|
1819
|
| O oda vegzi a dolgat tenyleg?? Nincs is alma? (vagy alomja.. hogy van ez magyarul :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|