Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-01-24 21:48:02 1822
Biztos igy tanitotta neki az anyukaja :DD Engem mondjuk az is teljesen meglepett, hogy a mieink magutol eleve szobatisztak. Persze nem ertek nagyon a macsokhoz, ujkeletu az en imadatom, nalunk a parom talalta ki, hogy nem elhet macska nelkul, es menet kozben derult ki, hogy en sem :) De sosem volt korabban sem macskam sem indittatasom, hogy legyen.
A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-24 21:43:06 1820
A vécén ülő cicc nem az enyém,csak találtam a neten a sok jópofi között.De Lili cicám tényleg a csapba végzi a kisdolgát.Van alom három is ,de ennek ellenére ezt teszi.Nemigazán tudtam még rájönni miért csinálja.a nagydolgát az alomba végzi.
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-24 21:39:30 1819
O oda vegzi a dolgat tenyleg?? Nincs is alma? (vagy alomja.. hogy van ez magyarul :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!