|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-24 21:43:06
|
1820
|
| A vécén ülő cicc nem az enyém,csak találtam a neten a sok jópofi között.De Lili cicám tényleg a csapba végzi a kisdolgát.Van alom három is ,de ennek ellenére ezt teszi.Nemigazán tudtam még rájönni miért csinálja.a nagydolgát az alomba végzi. |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-24 21:39:30
|
1819
|
| O oda vegzi a dolgat tenyleg?? Nincs is alma? (vagy alomja.. hogy van ez magyarul :)) |
|
Előzmény:
 |
cicómicó
2008-01-24 21:18:03
|
1816
|
Remélem ma már jobban vagy Pici gazdi.Csak egy kép,hogy felviditsalak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|