Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-24 21:43:06 1820
A vécén ülő cicc nem az enyém,csak találtam a neten a sok jópofi között.De Lili cicám tényleg a csapba végzi a kisdolgát.Van alom három is ,de ennek ellenére ezt teszi.Nemigazán tudtam még rájönni miért csinálja.a nagydolgát az alomba végzi.
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-24 21:39:30 1819
O oda vegzi a dolgat tenyleg?? Nincs is alma? (vagy alomja.. hogy van ez magyarul :))
Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-24 21:18:03 1816
Remélem ma már jobban vagy Pici gazdi.Csak egy kép,hogy felviditsalak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!