|
|
|
|
 |
quilla
2008-01-24 21:38:44
|
1818
|
Ma a szomszedasszonyom is igy jart, beleszeretett a macsba es vagy fel oran keresztul olben hordozta, Lujza meg hagyja magat :) Ha mar esze nincs sok szepsege es jo termeszete akad, igy mindenki imadja :) Nalunk Geza a furdozo, de nem am viz nelkul :DD
Gondolom elozo eleteben hal lehetett, mert nem menekul el a viz elol :) Oke, azert usztatni sem szoktuk, de ilyen csudig ero vizbol nem szalad el, hanem vizsgalodik :DD
Teljesen ugy nez ki a cicod a kepeken mintha plussbollenne a bundaja :) Szep es csillogo. |
|
A hozzászólás:
 |
cicómicó
2008-01-24 21:30:50
|
1817
|
Egyszerüen beleszerelmesedtem a volt kukalakódba Quilla.Egyszerüen eszményi. Nálunk a fürdőzés a divat persze szigoruan viz nélkül. |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-01-24 21:15:40
|
1815
|
De szep feherke!!!
Hoztam mai kepeket (remelem nem gond, hogy igy ujkent is mutogatok cicokat)
Ma vizvezetekszereles volt nalunk. Es hat ebbol a macskak is kivettek a reszuket... illetve Geza annyira nem mert o egy gyava nyul es senkivel nem all szoba csak a csaladdal, szova o az agy alatt kuksolt, es amikor a szerelo elugrott meg valamiert gyorsan leellenorizte, hogy kifele mifele :) (utana megint elbujt)
  
Luisinha viszont vegig ott sertepertelt a szerelo korul, o mindenkit szeret :) itt eppen megzavartam valami fontos munkalatban :)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|