Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-25 19:44:24 1833

Szép estét Cicások!

 

Ma már egy kicsit jobban vagyok nem volt lázam csak hőemelkedésem. Nagyon aranyos képeket hoztatok köszönöm :)

Dehogy baj hogy mutogatod a cicáidat sőt örülünk neki! :) Nagyon szép cicók. Mindig is egy olyan szürke cicóra vágytam. Egyszer volt szürkém de sajnos eltűnt :(((

Azt hiszem Kormi és Kamilla megint hasasok. Jajj hogy szerzek megint gazdit majd?! Kamillka olyan édes reggelente kinnt ül a polcukon kimegyek és puszit ad :)) Olyan édes :)

Most csak ennyi időm volt mert mennem kell. Holnap remélem több időt tudok itt lenni de még pihennem kellett ma és szerintem holnap is.

 

Off.: Kikaptuk a bizit a félévit :) Rajzból dicséretes lettem három négyesem lett a többi ötös. Úgy örülök neki :) Bocsi az offért.

 

Xexis: Nózika hogy van? Remélem jól nagyon édes a képen :)

 

Cicómicó: Te és a Cicád is aranyosak vagytok a képen remélem Ti is jól vagytok :)

 

Quilla: A Te cicáid is csodállatosak :) A szürke az perzsa cicó? A másik? Bocsi a kérdéseket! :S Gyönyörű a bundájuk sokat fésülöd őket? :S :)

 

Nekem Szerinek egyre csomósabb a szőre, de szerintem a kinti nedves időtől. Előtte soha nem volt ilyen, szegény már tiszta kopasz lesz mert olyan nagyok egy nap alatt hogy kifésűllni lehetetlenség :$ :S :(

 

Minden jót kívánok, jó éjt sziasztok! :)

 

 

 

 

cicómicó Creative Commons License 2008-01-24 21:30:50 1817
Egyszerüen beleszerelmesedtem a volt kukalakódba Quilla.Egyszerüen eszményi.Nálunk a fürdőzés a divat persze szigoruan viz nélkül.
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-01-24 21:15:40 1815

De szep feherke!!!

Hoztam mai kepeket (remelem nem gond, hogy igy ujkent is mutogatok cicokat)

Ma vizvezetekszereles volt nalunk. Es hat ebbol a macskak is kivettek a reszuket... illetve Geza annyira nem mert o egy gyava nyul es senkivel nem all szoba csak a csaladdal, szova o az agy alatt kuksolt, es amikor a szerelo elugrott meg valamiert gyorsan leellenorizte, hogy kifele mifele :) (utana megint elbujt)

 

 

Luisinha viszont vegig ott sertepertelt a szerelo korul, o mindenkit szeret :) itt eppen megzavartam valami fontos munkalatban :)

 

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-24 15:31:55 1814

Sziasztok!

Köszike :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!