|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-24 21:18:03
|
1816
|
Remélem ma már jobban vagy Pici gazdi.Csak egy kép,hogy felviditsalak. |
|
 |
quilla
2008-01-24 21:15:40
|
1815
|
De szep feherke!!!
Hoztam mai kepeket (remelem nem gond, hogy igy ujkent is mutogatok cicokat)
Ma vizvezetekszereles volt nalunk. Es hat ebbol a macskak is kivettek a reszuket... illetve Geza annyira nem mert o egy gyava nyul es senkivel nem all szoba csak a csaladdal, szova o az agy alatt kuksolt, es amikor a szerelo elugrott meg valamiert gyorsan leellenorizte, hogy kifele mifele :) (utana megint elbujt)
  
Luisinha viszont vegig ott sertepertelt a szerelo korul, o mindenkit szeret :) itt eppen megzavartam valami fontos munkalatban :)
 |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-01-24 15:31:55
|
1814
|
Sziasztok!
Köszike :)
 |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|