Keresés

Részletes keresés

cicómicó Creative Commons License 2008-01-24 21:18:03 1816
Remélem ma már jobban vagy Pici gazdi.Csak egy kép,hogy felviditsalak.
quilla Creative Commons License 2008-01-24 21:15:40 1815

De szep feherke!!!

Hoztam mai kepeket (remelem nem gond, hogy igy ujkent is mutogatok cicokat)

Ma vizvezetekszereles volt nalunk. Es hat ebbol a macskak is kivettek a reszuket... illetve Geza annyira nem mert o egy gyava nyul es senkivel nem all szoba csak a csaladdal, szova o az agy alatt kuksolt, es amikor a szerelo elugrott meg valamiert gyorsan leellenorizte, hogy kifele mifele :) (utana megint elbujt)

 

 

Luisinha viszont vegig ott sertepertelt a szerelo korul, o mindenkit szeret :) itt eppen megzavartam valami fontos munkalatban :)

 

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-01-24 15:31:55 1814

Sziasztok!

Köszike :)

 

 

Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-23 21:09:48 1813

Jobbulast neked!! Kuldok egy kis meleget es napsutest, hatha az segit :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!