Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.timber>>code Creative Commons License 2008-01-24 02:05:43 53
Ja igen. Miert is lett nem garancialis a javitas? Mert a gepre 'idegen alkatresz' kerult. Mit ertenek idegen alkatresz alatt? Pl. az objektivet. Cserelheto objektives gepek eseteben ha a gepben a hibat egy objektiv okozza (jelen esetben egy hibas Miranda gyartmanyu K bajonettes 2x-ezo) akkor az nem garancialis javitast eredmenyez. Vicces nem?
Ja igen :D beprobalkoztak azzal is, hogy azert 72e forint a javitas mert teljes zarszerkezetet kell cserelni. Egy blendebehuzo kar miatt.... hiheto...
Előzmény:
.timber>>code Creative Commons License 2008-01-24 02:01:52 52
Oktober 4-e ota van ott a Pentax K10D-m. Hogy mennyit haladtunk elore? A Garancialis javitasbol eloszor nem garancialis lett 2 het alatt, aztan 1 het mulva mar azt is tudtuk, hogy kb. 40e forint lesz a javitas. Ujabb 1 het mulva mar 72e forint. Probaltam megtudni, hogy mi kerul ennyibe a javitason de a telefonalgatasok sikeretelenul zarultak, sot a szervizvezeto fel is hivott egyszer, hogy elmondja mennyire bunko vagyok, hogy b@szogatom oket, persze a valaszom nem kimondottan erdekelte mert 3x is siman belevagott abba amit mondani akartam... mikor en is felkaptam a vizet a stilusa miatt akkor meg ramcsapta a telefont. Aztan kb. egy honapja kozoltem veluk, hogy a javitast ilyen aron nem kerem es azota is telefonalgatok, hogy vajon mehetek-e a gepemert. Ami naluk van oktober 4-e ota es a hiba? Az nincs kijavitva. Pedig nem nagy cucc. Csak a blendebehuzo karral van valami gond. Hogy mi? Azt nem tudom mert nem mondjak el.
Az igazat megvallva legszivesebben a kovetkezo utcai zavargasok leple alatt egy molotovot bekuldenek az irodajukba, remelve, hogy az az unottkepu, bunko ven p*csa is ott van.

Tudjatok mar az sem erdekel ha egy masik szervizben megcsinaljak ugyanennyiert (amit ketlek mert ott kb 30e forintos arat mondtak... igaz lattatlanban)... sot az se erdekel, hogy elvesztem a garanciat (mert ugye ha nem naluk szervizelteted akkor ugrik a gari), hisz eddig se sokra mentem a garanciaval. Az egyetlen ok, hogy nem izgatom magam miattuk mar egy jo ideje, hogy hirtelen felindulasbol vettem meg egy K10D-t, amit most boldogan hasznalok.

Csak egy kis adalek a tortenethez. 3x voltam bent naluk es mind a 3 alkalommal volt egy vevo aki azert reklamalt mert a javitas tobbe kerult volna mint egy vadonat uj gep. 2x Canon fenykepezorol volt szo (egyszer valamelyik IXUS masszor meg valamelyik A... szoval nem DSLR), 1x meg fenymasolorol. Az egyik ilyen alkalommal meg annak az igen vicces jelenetnek is kozonsege lehettem amikor az irodavezeto (akivel szerintem kesobb olyan jo haversagban lettunk :D) az ugyfelek elott szidta le a ven tyukot, hogy mar megint keptelen volt megnezni a keszulek arat mielott arajanlatot adna... Szoval ugy latszik ez mindennapos naluk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!