Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
janak Creative Commons License 2008-01-23 23:40:24 2906
Háát, én egy tizes pakkra jó lennék ebből az Ilfordból. Mmint a c-41-es 400 FF-ből.
Meg is rendelheted most, de beszélhetünk IRL ha gondolod. És köszi!
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2008-01-23 17:52:22 2905
Oké, majd még szólok ha rendelek, bár most bevásárolok rendesen. Még Janak válaszát megvárom, és izzítom is a britt postát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!