Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ikarepma Creative Commons License 2008-01-23 15:23:12 5010
Szia!

Nekem volt egy.

Víz alatt még aránylag jó képet készít de mindennapos használat során elég zajosat, hál isten elég jó áron még el tudtam passzolni, én annyira nem javaslom nekem nem vált be. Túl kompakt, nagyon gyenge a lencséje.
Előzmény:
bestlex Creative Commons License 2007-12-09 12:13:19 5007
Sziasztok!
Hasznal-e mar valaki Olympus Sw 770 tipusu gepet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!