|
|
|
|
 |
Wireman
2008-01-23 17:20:34
|
359
|
Mi 12m3-t fogyasztottunk decemberben egy 1+2 félszobás lakásban. Ha nem vagyok indiszkrét, nálatok vizalakó, kábé ilyen nagyságrend?
Egyébként nálunk az A-ban mintha kevesebb lenne a minőségi kifogás. Vagy csak kevesebben írnak a fórumra? Anno még Szekeres mondta, hogy a D-ben, és talán a C-ben is más munkáscsapat dolgozott, mint itt, és sokkal több a hiba is. De lehet, hogy nincs így. |
|
A hozzászólás:
 |
viza91
2008-01-23 14:50:49
|
358
|
Kedves lakótársak!
Az első fűtésszámla kézhezkapása után padlót fogtam, (a ma megjött decemberi még rá is tetőzött) és nem voltam hajlandó kifizetni. Az egész lakásra kiterjedő hőtérképet csináltattam, és a gyanúm beigazolódott, csapnivaló a minőség. A magas fűtés számla egyik oka, a rosszúl hőszigetelt falak, és a rosszúl beépített nyílászárók. Most elkezdem a hadakozást a REAX-al. Pénteken este a gyűlésen beszélhetnénk erről is. Mintának felteszek ide egy hőfotót, és egy referenciának készült, öreg panelházi, öt évvel ezelőtt kicserélt nyílászáró fotóját.

Belső páratartalom: 43%
Külső hőmérséklet: 1C°
Belső hőmérséklet: 24 C°

Gondolom a képek magukért beszélnek. A sajnálatos penészesedésért is valószinüleg ilyen hibák okolhatók.
majd bővebben pénteken, akit érdekel........... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|