Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-01-23 13:29:52 108

Sok oromet vele, szigoruan a DVI-t hasznaljad.

http://koth.hu/~y3k/S1931Br57.icc

 

Itt egy altalanos profil, ha nincs keznel kalibralo eszkoz.

Előzmény:
palankaizs Creative Commons License 2008-01-23 13:23:27 106
Sziasztok,

Tegnap megérkezett az EIZO S1931-em. Egy kérdésem lenne csak. ugye, ezen van DVI és hagyományos monitor bemenet is. A videokártyámon meg mindkét fajta kimenet. Melyiket érdemes használni?

palankaizs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!