|
|
|
|
 |
cicómicó
2008-01-23 13:08:55
|
1810
|
| Az én álmom is egy karthauzi volt/egyébként ugy irják/,aztán egy bokor alól mentett fekete házi cicc és a már emlitett keverék gazdija lettem.De nem bántam meg.A te volt kukalakód egyszerüen tüneményes.Nem hinném,hogy bánnod kéne a cserét.Büszke lehetsz rá. |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-01-23 11:51:58
|
1808
|
7 kilo? Az szeeep!! Mondjuk enyimek lanyok es nem ekkorak, de szerintem a 4 kilot egyik sem viszi, a kicsi egesz biztos nem. Paromnak nagy vagya egy ilyen kek orosz cic, vagy egy chartreaux (igy irjak?)...aztan en meg befogadtam ehelyett ezt a kukabol kiszedett, perzsanak tuno butasagot :DD
|
|
Előzmény:
 |
cicómicó
2008-01-23 11:48:34
|
1807
|
Ez a cicc egy oroszkék mama és egy fekete perzsa frigyéből született ötödik éve lesz juliusban. Ivartalanitott kandur és hét kiló. Ilyen volt kicsi korában. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|