Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-01-23 11:51:58 1808

7 kilo? Az szeeep!! Mondjuk enyimek lanyok es nem ekkorak, de szerintem a 4 kilot egyik sem viszi, a kicsi egesz biztos nem. Paromnak nagy vagya egy ilyen kek orosz cic, vagy egy chartreaux (igy irjak?)...aztan en meg befogadtam ehelyett ezt a kukabol kiszedett, perzsanak tuno butasagot :DD

 

A hozzászólás:
cicómicó Creative Commons License 2008-01-23 11:48:34 1807
Ez a cicc egy oroszkék mama és egy fekete perzsa frigyéből született ötödik éve lesz juliusban. Ivartalanitott kandur és hét kiló.Ilyen volt kicsi korában.
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-01-22 21:57:16 1805
o de szep ez a cic, micsoda bundaja van!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!